אקסנט פרו- מיצוק העור, שיפור מרקם העור וחידוש


אקסנט פרו- מיצוק העור, שיפור מרקם העור וחידושRF PLASMA חידוש ומיצוק עור הפנים והגוף באמצעות מערכת ACCENT Pro של 'אלמה'

אז תכלס מה הפונקציות של המכשיר?

גלי רדיו-

  • מיצוק העור

פלאזמה- 

  • חידוש ושיפור הטקסטורה של העור
  • פילינג קל/ בינוני
  • קמטוטים וקמטים
  • פוסט אקנה וצלקות
  • נקבוביות פעורות
    RF PLASMA חידוש ומיצוק עור הפנים והגוף באמצעות מערכת ACCENT Pro של 'אלמה'

ACCENT Pro , מערכת חדשנית של חברת אלמה (Alma Lasers' ) מיועדת לחידוש ולמיצוק עור רפוי ומגוון פגמים אסתטיים בעור, הנוצרים כתוצאה מהזדקנות, שינויים הורמונאליים, ירידה  ועליה במשקל, עישון ופצעי אקנה.

מערכת ™ACCENT Pro  המשלבת מספר טכנולוגיות פטנט של 'Alma Lasers' , מספקת פתרון מקיף לרפיון העור ולהזדקנות העור בפנים, צוואר ובגוף, בטיפול שאינו כרוך בכאבים ולא דורש זמן החלמה.

 בזכות פונקציית הטכנולוגיה המתקדמת שלו ההליך הופך למהיר וללא כאבים, ההליך נעשה בדרך מהירה תוך תנועה פיזית של אנרגיה על פני שטח גדול בצורה שווה בשילוב קירור הידית מוביל לכך שהמטופל לא יחוש כמעט כאב ואף מקטין את סיכויי הכוויות. יתרון נוסף וחשוב הוא העובדה שהמכשיר מתאים לעור כהה ושזוף ולכן מאפשר ללכת לים בקיץ ואף שומר על רצף טיפולי בכל ימות השנה!המכשיר מתאים גם לילדים ובני נוער!

מטפל בעיקר: פגמי עור כגון פוסט אקנה, קמטים וקמטוטים, נקבוביות פעורות, מיצוק, גמישות, אחדות גוון העור וצלקות, טיפול בסנטר כפול, סימני מתיחה, עיצוב קו לסת והצרת היקפים.

תהליך:
המכשיר עובד ב-2 ידיות RF ופלאזמה.
ידית אחת עובדת על חימום הדרגתי של העור בטמפרטורה גבוה עד 40 מעלות. הטיפול תורם למיצוק העור כתוצאה מהאצת תהליך של יצירת סיבי קולגן חדשים.
הידית השניה, ידית המיקרופלאזמה גורמת לאידוי של מולקולות המים בשכבת האפידרמיס ויוצרת פציעה מיקרוסקופית בצורת תעלות קטנות בתוך העור.

פעולה זו גורמת לקילוף מבוקר של העור הגורם להתחדשות העור ( פילינג קל, בינוני ועמוק הנקבע ע"י המטפלת ומותאם לידית הנדרשת ולאיזור הטיפול)

❤אני מזמינה אתכם לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות !❤ ❤טיפ: לידעתך,תהליך ההזדקנות חל כבר מסוף שנות ה-20 לחיינו, בכדי לשמר את המצב חשוב להתמיד כך שבעתיד לא תזדקקי להתערבות כירוגית ❤

 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.